Spoštovani starši, učenci!

Osnovna šola Brežice je zaprla šolska vrata, pouk pa od od ponedeljka, 16. 3. 2020, poteka na daljavo. Vem, da ste se danes učenci in starši (tudi učitelji) soočili z nekaterimi tehničnimi težavami (internimi in vseslovenskimi), a verjamem, da jih bomo v naslednjih dneh s skupnimi močmi premagali. Verjamem, da se bomo tudi iz te neprijetne izkušnje veliko naučili in izšli iz nje bogatejši za mnoga spoznanja.

Čuvajte se in ostanite zdravi, Marija Lubšina Novak, ravnateljica

Za različne informacije smo vam na voljo:

Splošna vprašanja:

Ravnateljica mag. Marija Lubšina Novak, tel. št. 040 842 504; e naslov: marija.lupsina@guest.arnes.si

Pomočnica ravnateljice Marjanca Pečar, tel. št. 051 302 097; e naslov: marjanca.pecar@osbrezice.si

Tehnična pomoč:

Pomočnica ravnateljice Nevenka Sreš, tel. št. 040 842 544, e naslov: nevenka.sres@osbrezice.si

Pogovori s šolsko svetovalno službo in informacije o vpisih:

Pedagoginja Ivanka Stojanovič, tel. št.; e naslov: ivanka.stojanovic@guest.arnes.si

Psihologinja Jadranka Čabraja, e naslov: jadranka.cabraja@osbrezice.si

Pedagoginja Špela Rezar, e naslov:  spela.rezar@osbrezice.si

Pomembne informacije vam bomo sproti posredovali tudi na vaše maile.