Spoštovani starši!

Šolsko leto 2020/2021 nas je postavilo pred posebne preizkušnje. Z zadnjih tednih vedno znova upamo, da bomo lahko odprli šolo in tudi učence v programu redne osnovne šole povabili k pouku v učilnice. Upam, da ta trenutek ni več daleč, saj se sama in vsi strokovni delavci šole zavedamo vseh »stranskih« učinkov, ki jih prinaša dolgotrajen pouk na daljavo in omejevanje gibanja.

Ker se strokovni delavci šole in starši še ne moremo srečevati v živo, Vas vabim, cenjeni starši, da na povezavi, ki Vam jo posredujem, pogledate videoposnetek priznanega in izjemnega pedagoga Marka Juhanta z naslovom Otrok prevzema odgovornost. Marko Juhant je poznan po svojih konkretnih in praktičnih pristopih k vzgoji otrok, zato verjamem, da nam bo videoposnetek pripomogel k razmisleku, kateri vzgojni ukrepi dejansko delujejo in kateri ne.

Videoposnetek bo na povezavi viden od ponedeljka, 1. 2., do srede, 3. 2. 2021.

Povezava do posnetka.

S spoštovanjem Vas pozdravljam in vabim k ogledu.

mag. Marija Lubšina Novak, ravnateljica